Luksusowy apartament nad morzem w Grzybowie koło Kołobrzegu.

Apartament w Grzybowie
Apartament w Grzybowie k. Kołobrzegu. Wakacje blisko morza.

Apartament w Grzybowie k. Kołobrzegu

DOSTĘPNE TERMINY (2018):

do 18 czerwca
od 1 do 29 lipca
od 6 do 11 sierpnia
od 18 sierpnia

Zaplanuj swój urlop w wygodnym apartamencie

Dostępnym dla Was przez cały rok

Oferujemy luksusowo wyposażony i przygotowany apartament usytuowany na chronionym Osiedlu "BAŁTYK" w Grzybowie koło Kołobrzegu.

Mieści się on na pierwszym piętrze nowoczesnego i przestronnego budynku przy ul. Piaskowej. Powierzchnia o wielkości ponad 52 m2 przeznaczona jest na salon z kuchnią, sypialnię oraz łazienkę. Całość uzupełnia duży taras (9 m2) dostępny zarówno z sypialni jak i z salonu (w obu znajdują się potrójne drzwi wyjściowe). Południowa strona apartamentu zapewnia bardzo dobre doświetlenie użytkowanych pomieszczeń i wypoczynkowe wykorzystanie tarasu.

Zadbaliśmy o to, by nasz apartament spełnił wysokie wymagania dotyczące oferowanego standardu wykończenia. Staraliśmy się dobrać elementy wyposażenia tak, by były jednocześnie funkcjonalne jak i atrakcyjne pod względem ich wyglądu. Całość uzupełnia wysokiej klasy oświetlenie apartamentu, które tworząc specyficzny klimat pomieszczeń jest jednocześnie bardzo funkcjonalne. Całość utrzymana jest w jednej konwencji kolorystycznej, a w pomieszczeniach przeplatają się charakterystyczne elementy.

Apartament od szerokiej, pięknej plaży w Grzybowie dzieli kilkaset metrów. Jest to jedna z najszerszych plaż nad Bałtykiem. To sprawia, że za każdym razem odnajdziemy miejsce do wygodnego wypoczynku na miękkim piasku. Dodatkowo ukształtowanie linii brzegowej powoduje, iż woda jest tu cieplejsza niż w pobliskim Kołobrzegu.

W pasie nadmorskim przygotowana jest wygodna, osłonięta lasem, ścieżka rowerowa.

Centrum Kołobrzegu oddalone jest o ok. 3 kilometry. Odległość tę można pokonać choćby podczas spacerów. W niewielkiej odległości od Grzybowa zlokalizowane jest też Dźwirzyno wraz z terenami położonymi nad jeziorem Resko. Usytuowane są tam przystanie jachtowe i surfingowymi. Jezioro połączone z morzem kanałem żeglownym jest wymarzonym miejscem dla chętnych do uprawiania sportów wodnych.

Copyright © 2013-2017 by